Produkty

Udostępnij:

Fabryka domów "PREFADOM" Sp. z o. o. jest jednym z nielicznych w Polsce zakładów mogących poszczycić się nieprzerwanym istnieniem na rynku elementów prefabrykowanych od 1976 roku! Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu zespołu inżynierów i projektantów oraz zdobytemu przez ten czas ogromnemu zaufaniu jesteśmy klasyfikowani wśród czołowych Polskich dostawców i producentów szerokiej gamy typowych a w szczególności indywidualnych żelbetowych elementów prefabrykowanych.

Nasze produkty są wykorzystywane z powodzeniem w Polsce, Niemczech jak i Szwecji m. in. do celów budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego jak również przemysłowego, sanitarnego oraz drogowego.

Nasz zespół inżynierów chętnie przeanalizuje Państwa dokumentację, dokona niezbędnych obliczeń statycznych a po wspólnym z Państwem zatwierdzeniem skieruje ją do produkcji.

Lista produktów:

Prefabrykaty, katalogi

KATALOGI

Do pobrania posiadamy wiele aktualnych katalogów, w tym m.in. belki nadprożowe L19 i L24, biegi schodowe, elementy drogowe, elementy konstrukcyjne, krawężnik drogowy, obrzeża, płyty stropowe, systemy kominowe i inne.

Prefabrykaty, katalogi