O firmie

Udostępnij:
Prefabrykaty

Fabryka domów "PREFADOM" Sp. z o. o. jest jednym z nielicznych w Polsce zakładów mogących poszczycić się nieprzerwanym istnieniem na rynku elementów prefabrykowanych od 1976 roku! Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu zespołu inżynierów i projektantów oraz zdobytemu przez ten czas ogromnemu zaufaniu jesteśmy klasyfikowani wśród czołowych Polskich dostawców i producentów szerokiej gamy typowych a w szczególności indywidualnych żelbetowych elementów prefabrykowanych.

Nasze produkty są wykorzystywane z powodzeniem w Polsce, Niemczech jak i Szwecji m. in. do celów budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego jak również przemysłowego, sanitarnego oraz drogowego.

Bogate kilkudziesięcioletnie doświadczenie poparte wieloma certyfikatami pozwala nam na rozważne projektowanie, kompleksowe doradztwo, optymalizację gotowych już projektów pod kątem finansowym oraz produkcję najwyższej jakości wyrobów zgodnie z europejskimi standardami.

Fabryka domów, Gorzów

Bogate kilkudziesięcioletnie doświadczenie

poparte wieloma certyfikatami to najlepsza gwarancja najwyższej jakości wyrobów i usług zgodnie z europejskimi standardami

1976

Zakład obejmuje obszar 6ha. Na powierzchni tej mieszczą się liczne zabudowania takie jak:

  • hala produkcyjna 2200m2 z dwoma suwnicami, oraz linią potokową do produkcji elementów prefabrykowanych, linią do produkcji płyt filigran, linię do produkcji kostki brukowej oraz galanterii betonowej, różne formy do elementów betonowych,
  • węzeł betoniarki - 2 mieszarki 0,75m3,
  • 50ar placu składowego z pięcioma suwnicami,
  • budynek warsztatu mechanicznego wyposażony w tokarkę, spawarki, frezarki, szlifierki, wiertnie itp.,
  • budynek zbrojarni wyposażony w giętarki, zgrzewarki, nożyce mechaniczne itp.,
  • budynek stolarni i formowni wyposażony w piły, frezarki itp.,
  • linia zewnętrzna do produkcji płyt stropowych wraz z komorami grzewczymi,
  • stanowiska do elementów komór, kanałów, szamb itp.

Posiadamy własne laboratorium do badania wyrobów wraz z prasami.

Spełniamy wszelkie normy związane z produkcją elementów prefabrykowanych o czym świadczy opracowany ZKP certyfikowany przez CEBET Warszawa.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską zarówno do zarządzania cyklem produkcyjnym jak i samodzielnego wykonywania dokumentacji projektowej.

Na wyposażeniu dodatkowo mamy koparki, zagęszczarki, wózki widłowe, samochody do elementów małowymiarowych.

Wszystkie wyżej wymienione atuty oraz zaplecze sprzętowo-ludzkie pozwalają nam działać na rynku w sposób, który zapewnia nam samodzielność przy większości wykonywanych prac związanych z produkcją i dostarczaniem elementów prefabrykowanych na plac budowy.

Prefabrykaty, katalogi

KATALOGI

Do pobrania posiadamy wiele aktualnych katalogów, w tym m.in. belki nadprożowe L19 i L24, biegi schodowe, elementy drogowe, elementy konstrukcyjne, krawężnik drogowy, obrzeża, płyty stropowe, systemy kominowe i inne.

Prefabrykaty, katalogi